Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3334
Stary 26.07.2011, 23:54
W pierwszej połowie martwiłem się o wynik, w drugiej było znacznie lepiej. Ewidentnie widać było brak Małeckiego i przede wszystkim Pareiki. To, co wyprawiał nasz bramkarz to była dywersja.

Wywieźliśmy bardzo korzystny wynik z trudnego terenu i to niesamowicie cieszy. Widać pewną poprawę jakości gry, oby za tydzień była kontynuacja.

Jeszcze jedna uwaga: Kirmowi dobrze zrobiło posadzenie na ławie i rywalizacja o miejsce w składzie z Iliewem i Małeckim. Dziś zagrał świetny mecz. Przypomniał się stary, dobry Kirm z początków gry w Wiśle. Oby tak dalej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując