Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
3301
26.07.2011, 22:43
ważne jest aby nasi piłkarze jeszcze bardziej skoncentrowani wyszli rewanż i nie myśleli ze mają zaliczkę z pierwszego meczu...mentalność naszych grajków jest różna więc mam nadzieję że Robert im wpoił zasadę że najważniejsze jest tu i teraz!
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25