Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3296
Stary 26.07.2011, 22:40
bebeto napisał(a):Wyświetl post
A jaki mecz oglądałeś Bo ja inny .

Oceniasz w tym meczu Sobola niżej niż Wilka? No to rzeczywiście inny mecz oglądaliśmy...

Wynik jest świetny, mecz był mniej więcej taki jakiego się spodziewałem. Diaza aż tak bym nie krytykował - Tom Paljicem kręciłby jeszcze bardziej. Junior ideałem nie jest ale będzie w stanie dać zespołowi znacznie więcej niż Dragan. Jest dobrze a za tydzień będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz cytując