Oceniasz w tym meczu Sobola niżej niż Wilka? No to rzeczywiście inny mecz oglądaliśmy...
Wynik jest świetny, mecz był mniej więcej taki jakiego się spodziewałem. Diaza aż tak bym nie krytykował - Tom Paljicem kręciłby jeszcze bardziej. Junior ideałem nie jest ale będzie w stanie dać zespołowi znacznie więcej niż Dragan. Jest dobrze a za tydzień będzie jeszcze lepiej!