Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3288
Stary 26.07.2011, 22:32
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Tak, jasne. Chciałem tylko skromnie zauważyć, że to Wilk prostopadle podał (i odebrał chyba piłkę Bułgarom?) do Meliksona, który potem strzelił zwycięskiego gola.
Wcale z moim zdaniem nie musisz się zgadzać, to tylko moja subiektywna opinia o tym piłkarzu. Zagrał fantastyczną piłkę (choć widzę w tym podaniu przypadek a nie umyślne zagranie) jednak w tym meczu oprócz tego momentu nie pokazał absolutnie nic.
Odpowiedz cytując