bonawentura napisał(a):

|
Tak, jasne. Chciałem tylko skromnie zauważyć, że to Wilk prostopadle podał (i odebrał chyba piłkę Bułgarom?) do Meliksona, który potem strzelił zwycięskiego gola.
|
Wcale z moim zdaniem nie musisz się zgadzać, to tylko moja subiektywna opinia o tym piłkarzu. Zagrał fantastyczną piłkę (choć widzę w tym podaniu przypadek a nie umyślne zagranie) jednak w tym meczu oprócz tego momentu nie pokazał absolutnie nic.