Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3280
Stary 26.07.2011, 22:26
River napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze tak apropo awansu do IV rundy.

Dzis odbylo sie pare spotkan w kwalifikacjach do LM. Kilka bardzo interesujacych dla nas wynikow.

Rangers - Malmo 0-1
APOEL - Slovan 0-0
Ekranas - BATE 0-0
Genk - Partizan 2-1

Rozstawieni i z wyzszym wspolczynnikiem od Wisly pogrubieni. Przy naszym awansie do IV rundy pojawia sie realna szansa na rozstawienie w tej rundzie. Zakladajac awans Slovana, Malmoe i Genku (sadze ze BATE jednak da rade) to brakuje tylko jednego do brydza

Z ponizszych par:

Macabi - Maribor
Rosenborg - Plzno
Helsinki - Dinamo

...mozliwy jest kazdy wynik.

Zakladajac odpadniecie Rangersow, APOEL-u, Partizana i kogos jeszcze jestesmy rozstawieni w IV rundzie. Wowczas potencjalnymi rywalami byliby:

- Sturm/Zestafoni
- Malmo
- Slovan
- Genk
- i jeden z tych zespolow: Maribor/Helsinki/Plzno

Teraz pytanie: lepiej miec rywala z zestawu powyzej czy z tego "standardowego" przy naszym nierozstawieniu: Rangers, Kopenhaga, BATE, MAccabi, Dinamo (dalej Rosebnorg, Partizan, APOEL)
Powiem szczerze, że nie robi mi to większej różnicy. Sam zwróciłeś uwagę, że większość z rozstawionych drużyn zawiodła. Poziom rywali jest tak wyrównany, że rozstawienie jest moim zdaniem sprawą drugorzędną. Każdy rywal jest trudny i do ogrania.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując