Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
3280
26.07.2011, 22:26
River
napisał(a):
I jeszcze tak apropo awansu do IV rundy.
Dzis odbylo sie pare spotkan w kwalifikacjach do LM. Kilka bardzo interesujacych dla nas wynikow.
Rangers
- Malmo 0-1
APOEL
- Slovan 0-0
Ekranas -
BATE
0-0
Genk -
Partizan
2-1
Rozstawieni i z wyzszym wspolczynnikiem od Wisly
pogrubieni
. Przy naszym awansie do IV rundy pojawia sie realna szansa na rozstawienie w tej rundzie. Zakladajac awans Slovana, Malmoe i Genku (sadze ze BATE jednak da rade) to brakuje tylko jednego do brydza
Z ponizszych par:
Macabi
- Maribor
Rosenborg
- Plzno
Helsinki -
Dinamo
...mozliwy jest kazdy wynik.
Zakladajac odpadniecie Rangersow, APOEL-u, Partizana i kogos jeszcze jestesmy rozstawieni w IV rundzie. Wowczas potencjalnymi rywalami byliby:
- Sturm/Zestafoni
- Malmo
- Slovan
- Genk
- i jeden z tych zespolow: Maribor/Helsinki/Plzno
Teraz pytanie: lepiej miec rywala z zestawu powyzej czy z tego "standardowego" przy naszym nierozstawieniu: Rangers, Kopenhaga, BATE, MAccabi, Dinamo (dalej Rosebnorg, Partizan, APOEL)
Powiem szczerze, że nie robi mi to większej różnicy. Sam zwróciłeś uwagę, że większość z rozstawionych drużyn zawiodła. Poziom rywali jest tak wyrównany, że rozstawienie jest moim zdaniem sprawą drugorzędną. Każdy rywal jest trudny i do ogrania.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Arked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arked
Znajdź inne posty napisane przez Arked