|
Ponoć zwycięzców się nie sądzi...
Jedno zdanie krytyki - naprawdę nie potrafię zrozumieć co na boisku robi Wilk. Jestem na forum chyba jedynym osobnikiem, który nie dostrzega w tym chłopaku potencjału jaki wielu kibiców widzi. Sobolowi - nawet teraz, gdy Radek już dawno nie gra na swoim najlepszym poziomie - może buty nosić...
|