Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5483
Stary 26.07.2011, 22:16
Coach napisał(a):Wyświetl post
Sorry panowie, może to brak uwagi z mojej strony a może słąba dostępność informacji na wiślackiej oficjalnej, ale ... ile kosztuje bilet na C na mecz z Litexem ?
JAK BYK NA OFICJALNEJ !!!!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...teksem_lowecz/
Odpowiedz cytując