Coach napisał(a):

|
Sorry panowie, może to brak uwagi z mojej strony a może słąba dostępność informacji na wiślackiej oficjalnej, ale ... ile kosztuje bilet na C na mecz z Litexem ?
|
JAK BYK NA OFICJALNEJ !!!!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...teksem_lowecz/