|
Widać, że Bułgarzy to nie kelnerzy jednak drużyna bardzo przeciętna. Do 30 minuty było pod kontrolą potem trochę się nasi pogubili. Koło 75 min Maaskant musiał dać sygnał żeby przecisnąć, bo Liteks się bardzo gubił pod pressingiem.
Rewanż trzeba zagrać uważnie i dużo więcej piłką, a powinno być dobrze.
|