Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3266
Stary 26.07.2011, 22:15
Widać, że Bułgarzy to nie kelnerzy jednak drużyna bardzo przeciętna. Do 30 minuty było pod kontrolą potem trochę się nasi pogubili. Koło 75 min Maaskant musiał dać sygnał żeby przecisnąć, bo Liteks się bardzo gubił pod pressingiem.

Rewanż trzeba zagrać uważnie i dużo więcej piłką, a powinno być dobrze.
Odpowiedz cytując