Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10617
Stary 26.07.2011, 22:11
Limit obcokrajowców nakreślony przez piłkarskie władze europejskie jak i państwowe, dla nas jest to chyba maksymalnie 18 piłkarzy spoza Polski, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.
Odpowiedz cytując