Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3257
Stary 26.07.2011, 22:07
Byku napisał(a):Wyświetl post
Hehehe nie zamierzam czytać komentarzy ale jestem pewien, że co drugi komentarz to płacz i zgrzytanie zębami mimo zwycięstwa
Wynik jest świetny i o to chodziło !
Aha i jeszcze wszystkim .......onym płaczkom proponuję oglądać wszystkie ale to ....a wszystkie mecze w sezonie np. Interu Mediolan, Manchesteru City. Przecież wy na miejscu fanów tych drużyn już byście się dawno powiesili !!!

PS Jestem trochę cyknięty ale ....a tyle napierdalania co jest na tym forum to się w głowie nie mieści!
Wszystko wam źle!
Dobranoc :]
Nie wiem kim jesteś ale czytasz w moich myślach...

Pozdrawiam serdecznie !!!
Odpowiedz cytując