Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3253
Stary 26.07.2011, 22:04
Dobry wynik wywalczony niezbyt porywającym stylem gry. Ale zwycięzców się nie sądzi, mamy świetną zaliczkę i w środę widzimy się na R22 żeby wybić z głowy Litexowi Ligę Mistrzów.
Odpowiedz cytując