Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
Od: 04.2008
Offline
#
3253
26.07.2011, 22:04
Dobry wynik wywalczony niezbyt porywającym stylem gry. Ale zwycięzców się nie sądzi, mamy świetną zaliczkę i w środę widzimy się na R22 żeby wybić z głowy Litexowi Ligę Mistrzów.
Dasqez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dasqez
Znajdź inne posty napisane przez Dasqez