JrQ- napisał(a):

będzie mógł grać, w fazie grupowej
myślę, że jeśli do niej awansujemy moglibyśmy się szarpnąć
ale trzeba uważać, bo kończy nam się powoli limit obcokrajowców...
a co do ceny, to myślę, że 2 mln to za grubo, tam rekord transferowy to było 0,5 mln
ale tak czy siak, nie wiadomo, czy nas stać na pensje
|
O jakim limicie obcokrajowców piszesz?
