Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10616
Stary 26.07.2011, 22:02
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
będzie mógł grać, w fazie grupowej
myślę, że jeśli do niej awansujemy moglibyśmy się szarpnąć
ale trzeba uważać, bo kończy nam się powoli limit obcokrajowców...

a co do ceny, to myślę, że 2 mln to za grubo, tam rekord transferowy to było 0,5 mln
ale tak czy siak, nie wiadomo, czy nas stać na pensje
O jakim limicie obcokrajowców piszesz?
Odpowiedz cytując