|
Junior Member
Offline
|
#3240

26.07.2011, 21:53
|
mkp13 napisał(a): 
Panowie po ostatniej wygranej w Rydze gdzieś czytałem, że Wisła nie wygrała w europejskich pucharach na wyjeździe od BARDZO dawna. Teraz drużyna powtórzyła to drugi raz z rzędu, więc nic tylko się cieszyć.
PS. Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie.
|
rok temu z szawle 
|
|