Wyświetl pojedynczy post
xyzpremier
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3240
Stary 26.07.2011, 21:53
mkp13 napisał(a):Wyświetl post
Panowie po ostatniej wygranej w Rydze gdzieś czytałem, że Wisła nie wygrała w europejskich pucharach na wyjeździe od BARDZO dawna. Teraz drużyna powtórzyła to drugi raz z rzędu, więc nic tylko się cieszyć.

PS. Jeśli się pomyliłem to mnie poprawcie.
rok temu z szawle
Odpowiedz cytując