Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13221
Stary 26.07.2011, 21:45
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Zbliżają się wybory, więc tradycyjnie czeka nas radosne rozdawanie kiełbasy wyborczej. Rząd proponuje podwyższenie płacy minimalnej do 1500 zł brutto. Oczywiście wniosek poprą wszyscy, bo nikt nie chce wyjść na wroga ludu pracującego miast i wsi. Ludzie będą zachwyceni, nie zwracając uwagi na oczywistość, że musi to doprowadzić w oczywisty sposób do wzrostu bezrobocia i wzrostu kosztów pracy -> wzrostu cen towarów i usług -> spadku rzeczywistego poziomu płac. Paranoja...
Ta zachwyceni bedą ,rzeczywiscie jest sie z czego cieszyć z 1500zl brutto...