Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 26.07.2011, 21:44
0 22 napisał(a):Wyświetl post


Gratulacje wygranej. Niestety awansujecie. Obawiam się, że nawet do LM.
Spokojno, jeszcze rewanż może się skończyć wielkim płaczem(choć mam nadzieje że tak nie będzie) a LM...sprawa jak dla mnie mało prawdopodobna acz możliwa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując