Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: Salwator

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4152
Stary 26.07.2011, 21:38
Cytat:
Bardzo dobre zmiany dziś, każda coś wniosła.
No chyba oprócz zmiany Ilieva za Kirma, bo Iliev zagrał całkiem dobrze, a ten drugi dzisiaj tragicznie. Każda piłka to strata, bądź spóźnione podanie. Jednak mam nadzieję, że to tylko krótka niedyspozycja spowodowana niedawną kontuzją. Z niezłej strony zaprezentował się Garguła. Początkowo byłem bardzo zdziwiony decyzją Maaskanta ale jak się potem okazało zupełnie niesłusznie. Czasami mam tylko wrażenie, że trener zbyt późno decyduje się na zmiany.
Wydaje mi się także, że błędem było wystawienie Diaza za Paljića, który był chyba dzisiaj najgorszy na boisku.
Odpowiedz cytując