Mnie też rozśmieszył ten tekst Maaskanta. Chyba inny mecz oglądał

Ja bym tak po Diazie nie jechał. Z tym Tomem to miał naprawdę trudne zadanie.Lamey nie miał przeciwko sobie tak dobrego zawodnika. Szkoda, że trener nie chce dać szansy Bitonowi. Gorszy od Genkova i tak nie będzie