Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3207
Stary 26.07.2011, 21:34
Mnie też rozśmieszył ten tekst Maaskanta. Chyba inny mecz oglądał Ja bym tak po Diazie nie jechał. Z tym Tomem to miał naprawdę trudne zadanie.Lamey nie miał przeciwko sobie tak dobrego zawodnika. Szkoda, że trener nie chce dać szansy Bitonowi. Gorszy od Genkova i tak nie będzie
Odpowiedz cytując