|
Dawno Wisła nie miała takiego szczęścia ... Wynik fenomenalny jak na grę którą prezentowaliśmy ... Zresztą co ja mówię o grze - my po prostu nie byliśmy w stanie grać ze względu na kompletny brak szybkości.
Cieszy wygrana ale trzeba powiedzieć sobie że nie zasłużyliśmy na zwycięstwo ani nawet na remis. Do tego sędzia pomógł kilka razy.
Ale było minęło, cieszmy się z tego co jest i trzeba ściskać kciuki żeby za tydzień było lepiej, choć szczerze mówiąc to mam ogromne co do tego obawy. Jeżeli ze Skonto można było mówić o braku świeżości tak po 2 tygodniach problem powinien przestać istnieć a poprawy nie ma żadnej. Naprawdę ciężko zrozumieć z czego to wynika, może jednak za 2 tygodnie wróci normalność bo bez tego to i w lidze będzie słabiutko...
FAJNIE ŻE WYGRALIŚMY - TRZEBA JEDNAK WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY BO W INNYM MECZU POTRZEBA BĘDZIE DAĆ Z SIEBIE WIĘCEJ.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 26.07.2011 o godz. 21:36.
|