Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
Od: 07.2008
Offline
#
10610
26.07.2011, 21:30
a ja chętnie widziałbym w naszym składzie Waldemara Sobote ze Ślaska . Chłopak jest młody, szybki, ma dobry drybling, byłby dobrą alternatywą dla Małego . No i Polak
Aniołek_Wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aniołek_Wisła
Znajdź inne posty napisane przez Aniołek_Wisła