Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10610
Stary 26.07.2011, 21:30
a ja chętnie widziałbym w naszym składzie Waldemara Sobote ze Ślaska . Chłopak jest młody, szybki, ma dobry drybling, byłby dobrą alternatywą dla Małego . No i Polak
Odpowiedz cytując