|
o Boże ale marudzicie... Wisła wygrała i to sie liczę! Ja nei tęsknię za lewadią czy karabachem...
w Krk będzie grał mały i mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej a przede wszystkim coraz lepiej z meczu na mecz. Szkoda że Iliev nie zagra no ale cóż... mam nadzieję że zagra w następnym meczu!
|