Wyświetl pojedynczy post
tokra
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3188
Stary 26.07.2011, 21:27
filemon napisał(a):Wyświetl post
Z forum Bułgarów. Płaczą, że niesprawiedliwy wynik. Mówią, że nie mają szczęścia. Narzekają na sędziego. Wierzą, że w Krakowie strzelą dwie bramki. Gratulują kibicom dopingu. Powtarzają, że przegrali nie zasłużenie. Uważają, że jedyne w czym Wisła przewyższała Litex to przygotowanie fizyczne.
To tak samo jak u nas po naszych wcześniejszych podbojach pucharowych. Sędzia, kosmici i spisek nie pozwolił wygrać
Odpowiedz cytując