filemon napisał(a):

|
Z forum Bułgarów. Płaczą, że niesprawiedliwy wynik. Mówią, że nie mają szczęścia. Narzekają na sędziego. Wierzą, że w Krakowie strzelą dwie bramki. Gratulują kibicom dopingu. Powtarzają, że przegrali nie zasłużenie. Uważają, że jedyne w czym Wisła przewyższała Litex to przygotowanie fizyczne.
|
To tak samo jak u nas po naszych wcześniejszych podbojach pucharowych. Sędzia, kosmici i spisek nie pozwolił wygrać
