|
Czego Wy chcecie od Jovanica? Przy bramce nie miał szans, bo poszła po rykoszecie. Oprócz tego miał kilka dobrych interwencji, oprócz lekkiego klopsika w końcówce. Jak na drugiego bramkarza, który wskakuje do składu godzinę przed meczem, nie powinniśmy narzekać.
Diaz w pierwszej połowie nieźle, w drugiej tragicznie. Wilk świetna asysta, ale ogólnie słabo, kilka głupich strat. Genkov człowiek widmo. Iliev dzisiaj nic specjalnego nie pokazał, Kirm podobnie. Melikson jak zwykle najlepszym zawodnikiem Wisły. Lamey kolejny mecz naprawdę dobrze, bez większych błędów w defensywie, w ofensywie dwie okazje, jedna bramka. Nunez bardzo dobrze, najlepiej u nas poza Maorem.
Rozumiałem narzekania po meczach ze Skonto, ale dziś Wisła wygrała na wyjeździe dwoma bramkami z wymagającą i niezłą drużyną. Cieszcie się, przed rewanżem jesteśmy w świetnej sytuacji.
|