Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
poskus84
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 26.07.2011, 21:22
Witam mam chrześnika który mieszka w Zabrzu od małego zaszczepiłem w nim miłość do Wisełki i teraz chciałbym go zabrać na mecz rewanżowy z Liteksem i teraz powstaje pytanie ma 12 lat bez problemu mogę go zabrać na sektor rodzinny ale ani on ani ja nie chcę tam iść (mam karnet na sektor G) czy istnieje jakaś możliwość kupić bilet dla niego albo czy on może wejść za darmo na ww. sektor karty kibica nie posiada a wyrobić mogę ale jedynie w dniu meczu ale wtedy to może być pyta bo może już nie być biletów. Czy jest jakaś możliwość?
Odpowiedz cytując