Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10608
Stary 26.07.2011, 21:21
już widzę te 600tys. euro za zawodnika, który w tym sezonie nie będzie mógł zagrać w pucharach dla nas .. z resztą o jakich 600tys. mówimy? Litex takiego piłkarza nie sprzeda za mniej niż 2mln.
Groundhopper
Odpowiedz cytując