|
Bardzo dobre zmiany dziś, każda coś wniosła. I zagranie by Wilk z Sobolem w akcjach ofensywnych prawie wogole nie uczestniczyli też dobre. Właśnie dzięki temu wygraliśmy, bo podeszliśmy presingiem i właśnie to ci dwaj defensywni mocno cofnięci zaliczyli po asyscie. Także bardzo duża zasługa Maaskanta że dziś jest bardzo ważne zwycięstwo.
Tylko dalej stałe fragmenty gry to bieda, teraz nagle wszystkie gramy na dwa razy, zamiast dośrodkować, to krótkie podanie i prawie natychmiast strata. Coś Robert musi z tym zrobić.
Ostatnio edytowane przez Baala : 26.07.2011 o godz. 21:22.
|