Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3177
26.07.2011, 21:19
WhiteStarDvisionTheBest
napisał(a):
Wynik nie zawsze odzwierciedla przebieg meczu..hm przy stanie 0-0 kiedy Litex tez nas cisnął to też musiał gonić wynik?..ojej chyba jednak nie..po prostu wyszedł na to spotkanie nastawiony bardzo ofensywnie i radził sobie lepiej niż Wisła.
Co tu dużo gdybać,nie znasz się na piłce jeśli mówisz,że Wisła zagrała dobrze.
Pamiętaj- dobrze to nie to samo co skutecznie.
Co do obrony to Wisła miała szczęście,że straciła tylko 1 bramkę a mogła zdecydowanie więcej a to dlatego,że zagrała jak? SŁABO
Piłkarsko w tym meczu lepiej zaprezentował się Litex ,nie wiem ile jeszcze postów będę musiał napisać i ile argumentów Ci przedstawić,żebyś w końcu przejrzał na oczy,ale PÓKI nie dostane bana to będę to robił z uśmiechem na twarzy bo mnie w....iasz
Proponuję napisz zażalenie do UEFA żeby zmieniła wynik meczu skoro tak bardzo Cię denerwuję wygrana Wisły.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes