Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 26.07.2011, 21:14
Najważniejszy jest wynik, gra w tym wypadku była kiepska, ale jak się mawia szczęście sprzyja lepszym, świetna zaliczka przed rewanżem. Zwycięzców się nie osądza, mam nadzieje, że za tydzień formalności się dopełnią i będzie awans. Emocje były niesamowite, nerwy, nerwy i nerwy
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c