Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3140
Stary 26.07.2011, 20:57
Proud napisał(a):Wyświetl post
Tak na szybko.

Gramy kiepsko. Zwycięstwo bardzo szczęsliwe. Ale niesamowicie cieszy.

Ja chciałem przeprosić za to widziałem już Radka Sobolewskiego na ławce.
Może nie było tego widać ale grał jak prawdziwy KAPITAN.

Nieźle Melikson, Lamey, Iliew, Nunez i...Garguła(wreszcie widziałem Łukasza walczącego)

Słabo Genkow, Jaliens.

Beznadziejnie Diaz. Nie wiem czemu amło zwrotnego Juniora Trener wystawia na takiego dryblera jak ten knyp z Litexu. Nie wiedziałem, że kiedyś to napiszę, ale mam nadzieję na występ Palijca w rewanżu.

Ogólnie bułgarzy lepsi technicznie, szybsi, dynamiczniejsi.
My chyba jesteśmy lepsi kondycyjnie.

Jeszcze nie awansowaliśmy. Przy tych wolnych Litexu może być groźnie w Krakowie.

Ale...

bardzo liczę na 22 tys widzów i oszałamiający doping ABG. Mamy ich wgnieść w ziemię!To jest taki mecz jak z Beitarem. Musimy zrobić różnicę. Tym meczem możemy się przełamać kibicowsko, jest szansa aby całe C dopingowało i aby wszystkie pozostale trybuny się włączały. Zobaczymy czy na R22 bułgarzy też tak będą kozaczyć.
Trudno się nie zgodzić z przedmówcą. W tym meczu mamy niesamowicie dużo do udowodnienia i przed nami do wykonania robota nie mniejsza niż przed grajkami. Nie możemy tego spieprzyć tak samo jak oni nie mogą.
Piłkarsko to Bułgarzy są groźniejsi ale nie możemy wiecznie mieć pecha. Szczęście mieliśmy z Saragossą i liczę, pecha z PAO w między czasie i później różnie bywało ale teraz musi przyjść nasz czas.
W grze jest kilka rzeczy do poprawy zwłaszcza na bokach obrony. Stoperzy jak Chavez także muszą uważać bo przy innym sędziowaniu mocne przepychanki w polu karnym mogą drogo kosztować. Z przodu klasycznie MARO i Ivica oraz mimo dzisiejszego gorszego występu Genkov i w rewanżu powinniśmy to obronić. A potem.....ech.....byłoby pięknie....
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując