Titto napisał(a):

Na plus gra:
Jovanicia - Przypomniały mi się czasy, kiedy dostępu do naszej bramki chronił Mariusz Pawełek - przy każdej jego interwencji serce mi zaczynało wręcz napier*alać. Katastrofalnie wygląda u niego element wychodzenia do dośrodkowań. Jak dobrze, że w następnym meczu oglądać będziemy już Pareike 
...i cała reszta.
|
Dla mnie to on gra słabiej niż..Cebanu...Pawełek miewał głupie błędy, ale bronic potraił, ten gość wygląda jak by go wyciągnęli z A-klasy :((