Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 26.07.2011, 20:55
Titto napisał(a):Wyświetl post
Na plus gra:

Jovanicia - Przypomniały mi się czasy, kiedy dostępu do naszej bramki chronił Mariusz Pawełek - przy każdej jego interwencji serce mi zaczynało wręcz napier*alać. Katastrofalnie wygląda u niego element wychodzenia do dośrodkowań. Jak dobrze, że w następnym meczu oglądać będziemy już Pareike

...i cała reszta.
Dla mnie to on gra słabiej niż..Cebanu...Pawełek miewał głupie błędy, ale bronic potraił, ten gość wygląda jak by go wyciągnęli z A-klasy :((
Odpowiedz cytując