|
Krótko i na gorąco po meczu
1) Wynik dużo lepszy niż gra. Mogło być równie dobrze 4-2 dla Litexu i byłby to wynik bardziej oddający to co działo się na boisku.
2) Gra zdecydowanie lepsza niż ze Skonto. Wreszcie pojawiły się takie elementy jak bliskie krycie z podwajaniem, bliska gra linii ze wzajemną asekuracją, a obrońcy starali się wychodzić przed przeciwników i wyprzedzać ich. Chyba Maaskant zobaczył filmiki z gry pracy Marcelo - Głowacki, które dedykowałem mu po pierwszym meczu ze Skonto.
O poszczególnych piłkarzach:
1) Melikson - mieć jedną okazję w meczu i wykorzystać ją, to się nazywa klasa.
2) Nunez - bardzo dobry piłkarz o wysokich możliwościach.
3) Jovanović (nie mylić z bramkarzem) - szybki, techniczny, dobry będzie z niego pomocnik.
I na koniec - dobrze że grał Diaz, nawet nie chce wiedzieć co by ten Tom robił z Paliciem... To dopiero byłaby porażka. Diaz przynajmniej stanowił jakąś zaporę.
Szanse dalej 50-50. Litex jak zechce może nas jeszcze zjeść w rewanżu.
|