Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3117
Stary 26.07.2011, 20:51
Garść uwag ode mnie po tym meczu:

- po pierwsze: los w końcu oddał za Ateny.
- po drugie: Junior Diaz nigdy nie potrafił grać na lewej obronie i jak dzisiaj pokazał, nadal tego nie potrafi. I nie obchodzi mnie, że Tom czy Srom występował na prawej pomocy w Litexie.
- po trzecie: Milan Jovanić... powiem tak: lepiej, żeby Pareiko szybko się wyleczył. Może dzisiaj niczego nie zawalił, ale każda jego interwencja sprawia, że moje serce bije dwa razy mocniej.
- po czwarte: Cwetan Genkov jest bez formy.
- po piąte: Lamey jest lepszym zawodnikiem od Cikosa.
- po szóste: jest dobrze, jestem wyjątkowo spokojny o mecz rewanżowy, brawo Wisła!
Odpowiedz cytując