Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3108
Stary 26.07.2011, 20:49
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Tego gola Cody sędzi słusznie nie uznał. Faul jak wół na Jaliensie.
Kołton by uznal ta bramke Co za prostak z tego goscia. Celem było strzelenie bramki i nieprzegranie meczu - udało sie i na tym zakonczy.
Odpowiedz cytując