Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22953
Stary 26.07.2011, 20:47
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Primark jest gdzieś w Polsce? Bo ten TK Maxx w Bonarce to porażka na całego...pomijając baardzo średnie ceny, słaby wybór to jeszcze burdel taki, że łatwiej coś znaleźć w koszach w taniej odzieży.
Primarki najblizsze w Niemczech. W Bedzinie i Bielsku Primarki takie same jak w bonarce - choc wieksze, ale burdel w srodku jak cholera. Acz z Anglii tez wspominam to jako jeden wielki smietnik - przynajmniej Liverpool, Manchester i Warrington.
Odpowiedz cytując