Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3098
Stary 26.07.2011, 20:45
Cytat:
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Amen

Jovanovic- chłop który najgorzej prezentuję w sparingach (jak narazie)
Nunez- chłop zagadka.
A już forumowicze są skłonni zastąpić pewnego Jaliensa oraz Wilka Jirsaka lub Gargułę i to w najwazniejszym meczu Wisły w tym roku.
W polsce żyje 40 mln selekcjonerów, trenerów, skautów itd.
U Jaliensa jest tylko tyle pewne że przynajmniej jedną volte w meczu od.......i. On i Pajilic to dwa ogniwa które dla mnie osobiście są największymi zagrożeniami dla nas samych. Wychodząc z założenia że jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniowo to właśnie oni będą decydować o naszej przyszłości w pucharach.
Jaliens dziś 1,5 bramki. Co on robił przy pierwszym golu to nie wiem.

Diaz niestety będzie potrzebował aviomarin bo mu się tak w głowie kręci jeszcze pewnie. Jednak biorąc pod uwagę jego możliwego zastępce dochodzę do wniosku że mamy poważny problem z lewą obroną. Może ten Jovanović na boku?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując