Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3090
Stary 26.07.2011, 20:42
Gdyby nie kładł się wcześniej, albo tak "zamaszyście", to pewnie coś by z tego było, bo jak dla mnie faul był. Inna sprawa, że nie ma co tego roztrząsać, tylko trzeba się cieszyć ze zwycięstwa i liczyć na awans, bo jest bliiiiisko. Piękna sprawa, brawo Wisła!
Odpowiedz cytując