Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3086
Stary 26.07.2011, 20:41
mnie znudziła się ładna gra w pucharach bo to nam ostatnio ciągle na złe wychodzi, a brzydkie zwycięstwo to jednak zwycięstwo a nie porażka.. nigdy nie będziemy przecież grać jak wielkie kluby Europy więc taka gra mi wystarczy skoro jest skuteczna Pięknie to w lidze możemy grać, w Europie trzeba być wyrachowanym! Dziękuję, idę świętować!!!
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując