mnie znudziła się ładna gra w pucharach bo to nam ostatnio ciągle na złe wychodzi, a brzydkie zwycięstwo to jednak zwycięstwo a nie porażka.. nigdy nie będziemy przecież grać jak wielkie kluby Europy więc taka gra mi wystarczy skoro jest skuteczna

Pięknie to w lidze możemy grać, w Europie trzeba być wyrachowanym! Dziękuję, idę świętować!!!