Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3080
Stary 26.07.2011, 20:40
Mało nie zszedłem w ostatnich minutach.
W następnym meczu definitywnie Paljić wraca za Diaza. Lepszy szybki Paljić nie umiejący bronić, niż wolny Diaz nie umiejący bronić, bo przynajmniej dogoni Toma.
Mam nadzieję, że Sergiej wróci do bramki. To jest klasa sama w sobie. Przykro mi, ale Jovanić jedyne co umie dobrze robić, to przyprawiać o palpitacje serca.
Chavez niech przy wyprowadzaniu piłki lepiej oddaje ją komukolwiek z obrony, bo jest w tym najgorszy.
Iliev strasznie bezmyślnie, dobrze, że na R22 będzie już Małecki, TAKĄ mamy kadrę
+ dla naszych defensywnych, obaj po asyście, choć nieraz widziałem odpuszczającego Sobolewskiego.
Garguła i Nunez pozytywnie.
W następnym proponuję: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Wilk, Nunez, Sobolewski - Kirm, Genkov, Melikson
Tyle ode mnie. Ah, zapomniałbym. Ostatnie minuty: Czarek Wilk - respekt
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.07.2011 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując