|
Zdecydowanie piłkarze Wisły byli wolniejsi od przeciwników, słabszy start do piłki, gorsza szybkość. Kondycyjnie dali radę za to chwała, ale też i multum szczęścia, dwie poprzeczki i niewykorzystane akcje Liteksu. Nie uważacie że z Levadią i z Karabachem nasi byli również słabo przygotowani motorycznie?
|