Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3072
26.07.2011, 20:38
Mieliśmy wygrać-wygraliśmy i o to chodzi w eliminacjach.Nad stylem nie będę się rozpisywał bo każdy widział jak to wyglądało.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes