WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

No jeśli mówisz,że Wisła dziś zagrała dobrze to faktycznie,nie mamy o czym gadać .
Prawda jest taka,że mieliśmy sporo szczęścia,nie wiem ile Litex miał poprzeczek czy słupków przynajmniej ze 3,do tego stwarzali sobie dużo lepsze sytuacje niż My,z jednym co się zgodzę to,że zagraliśmy skutecznie - nic poza tym.
|
OJEJEJEJEJE jakie nieszczęście bo Wisła wygrała 2-1, tylko sobie krzywdy nie zrób.
TAAA, tak bo w piłce nie liczą się bramki tylko subiektywne oceny, jednym słowem nie mamy o czym gadać, żegnam.
Ja tam świętuję i pozdrawiam malkontentów.