Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3070
Stary 26.07.2011, 20:37
Po pierwszej połowie miałem wrażenia jak z Aten.
- bramka stracona w ostatnich minutach,
- błąd sędziego, w tym wypadku nie odgwizdał rzutu karnego po faulu na Ilievie,

Natomiast w drugiej połowie sprzyjało nam szczęście i sędzia. Gol dla Litexu powinien być zaliczony według mnie, ale to już ich problem

Dobrze, że nie grał Małecki. Co on tam by wyrabiał.
Odpowiedz cytując