Wyświetl pojedynczy post
Damsi
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3066
Stary 26.07.2011, 20:36
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Brawo WISŁA ! Nie mogłem juz wytrzymać ostatnich 10 min ale jest pozytywnie ! Teraz na R22 dostaną i będzie gitara
Ja to chyba rzuce z 2 dyszki na tace.A jeszcze nigdy tyle nie rzucilem na tacke mszalna
Odpowiedz cytując