Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Damsi
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3066
26.07.2011, 20:36
adikos1906
napisał(a):
Brawo WISŁA ! Nie mogłem juz wytrzymać ostatnich 10 min ale jest pozytywnie ! Teraz na R22 dostaną i będzie gitara
Ja to chyba rzuce z 2 dyszki na tace.A jeszcze nigdy tyle nie rzucilem na tacke mszalna
Damsi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damsi
Znajdź inne posty napisane przez Damsi