Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3064
Stary 26.07.2011, 20:36
michaln napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich płaczków - Wisła pokazała to, czego od dawna od niej oczekiwaliśmy - nawet grając słabo potrafiła wygrać z niezłym rywalem.
Słusznie - na razie Levadia i Karabach sie nie powtarzaja - zwyciezcow sie nie sadzi, teraz rewanz w ktorym musimy przypieczetowac awans - na Reymonta Wisła nie raczy przegrywac w pucharach. Na poprawienie gry maja czas - mam nadzieje, ze z Widzewem i w rewanzu bedzie to lepiej funkcjonowac
Odpowiedz cytując