michaln napisał(a):

|
Do wszystkich płaczków - Wisła pokazała to, czego od dawna od niej oczekiwaliśmy - nawet grając słabo potrafiła wygrać z niezłym rywalem.
|
Słusznie - na razie Levadia i Karabach sie nie powtarzaja - zwyciezcow sie nie sadzi, teraz rewanz w ktorym musimy przypieczetowac awans - na Reymonta Wisła nie raczy przegrywac w pucharach. Na poprawienie gry maja czas - mam nadzieje, ze z Widzewem i w rewanzu bedzie to lepiej funkcjonowac