For_FuN_ napisał(a):

Co taki bramkarz, jak Jovanic robi w Wisle, to ja nie wiem . Slabiutko tez Wilk i Sobolewski.
|
Jeden błąd nie decydujący o bramce bramkarza? Weźcie wyluzujcie. Może nie grali najlepiej ale kto dostawiał tą nogę w momentach rozpaczy?
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

No jeśli mówisz,że Wisła dziś zagrała dobrze to faktycznie,nie mamy o czym gadać .
Prawda jest taka,że mieliśmy sporo szczęścia,nie wiem ile Litex miał poprzeczek czy słupków przynajmniej ze 3,do tego stwarzali sobie dużo lepsze sytuacje niż My,z jednym co się zgodzę to,że zagraliśmy skutecznie - nic poza tym.
|
Często jak nie zawsze my mieliśmy tego pecha.
Nie umiecie się cieszyć z szczęścia i sukcesu. Pasiaki mają racje - ciągle Wam coś nie pasuje. Nie coś, a wszystko.