Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3057
Stary 26.07.2011, 20:35
Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, mam nadzieje ze za tydzień z Małeckim i Pareikom będzie o wiele lepsza, wg mnie na duży plus Nunez.

Ps.
Rangersi przegrywają po pierwszej połowie 0-1
Odpowiedz cytując