Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
3057
26.07.2011, 20:35
Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, mam nadzieje ze za tydzień z Małeckim i Pareikom będzie o wiele lepsza, wg mnie na duży plus Nunez.
Ps.
Rangersi przegrywają po pierwszej połowie 0-1
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS