|
Nie przesadzajcie juz z tym mega fartem. Litex zupelnie nie ma napastnikow. Wiekszosc ich strzalow to strzaly rozpaczy, ktore lecialy daleko od bramki. W polu nas wiezli, ale zupelnie nie potrafili wykonczyc. A zespoly nieumiejace strzelic gola nie maja czego szukac w profesjonalnej pilce.
I nie przesadzajcie, ze oddalismy tylko 2 strzaly, bo mielismy o wiele wiecej szans. Wynik swietny!
|