Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3053
Stary 26.07.2011, 20:33
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Tak grać ambiwalentnie i wygrać ....a.. Los oddaje za Ateny. Mogłoby być 2-2. Ale Norweg nie uznał gola...
Za Ateny niech los odda w następnej rundzie, bo tam przy takiej grze będziemy tego szczęśliwego losu potrzebować.
Odpowiedz cytując