Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3052
Stary 26.07.2011, 20:32
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
eh nie wieże..,nie wieże ze po takiej grze wygrywamy [puki co] 2-1.

Diaz niech juz zejdzie bo znow moze cos spieprzyć.

Ja natomiast nie wierzę , że kiedykolwiek miałeś w rękach słownik ortograficzny a szkoda.
Odpowiedz cytując