WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

No jeśli mówisz,że Wisła dziś zagrała dobrze to faktycznie,nie mamy o czym gadać .
Prawda jest taka,że mieliśmy sporo szczęścia,nie wiem ile Litex miał poprzeczek czy słupków przynajmniej ze 3,do tego stwarzali sobie dużo lepsze sytuacje niż My,z jednym co się zgodzę to,że zagraliśmy skutecznie - nic poza tym.
|
2 gwoli ścisłości. Wynik cieszy i to bardzo. Gra? No cóż... Liczy się wynik. Brawo dla Sobola za tą interwencję w 93 minucie, przy naszym bramkarzu zapewne byłoby 2:2.