|
Trzeba powiedziec sobie szczerze - Wisla musi popracowac nad rozgrywaniem pilki, przez 13 lat ogladania Wisły pierwszy raz widziałem tyle strat w 1 meczu - na szczescie dobre kontky mamy i udało sie wygrac chociaz trzeba szczerze powiedziec, ze Litex był lepszym zespołem. Ale w rewanzu role powinny sie odwrocic
|